Eşya Depolama

Eşya miktarınız ne olursa olsun biz en iyi hizmeti sunuyoruz. Firmamızın depolama alanları kendine aittir. İstediğiniz kadar depolarımızda kalabilirsiniz. Size özel depo odalarımız sayesinde hiç bir sorun yaşamayacaksınız. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizle de sizlerin yanınızdayız. Bu sayede eşyalarınızı hangi büyüklükteki odaya alacağımızı kararlaştırıyoruz. Aynı zamanda nasıl bir işçilik ve ambalaj yapacağımız da meydana çıkıyor. Bunun sonucunda kesinlikle net bir fiyat çalışması yapıyoruz. Ekonomik depolama fiyatları ile üst düzey hizmet sunuyoruz. Eşyası Depolama Hizmetimiz Sadece İstanbul’dadır.

En İyi Depolama Firması Ulusoy

Türkiye’nin en iyi depolama alanlarına sahibiz. Bu alanların tamamı bize aittir. İnşa aşamasından itibaren depolama için yapılmıştır. Bu nedenle toz, kir ve nemden uzaktır. Tesis şeklinde olan depo alanlarımız tam da sizin eşyalarınıza göre. Depo alanlarımızı istediğiniz zaman görebilirsiniz. Bununla beraber eşyalarınız da depolarımızda istediğiniz kadar kalabilir. Eşyalarınızın ne kadar alan kaplayacağını hesaplıyoruz. Bunun neticesinde sigorta bedelini de oluşturuyoruz. Depolarımızın tamamı oda sistemlidir. Eşyaların en iyi biçimde saklanabilmesi için en iyi depo odalarını yaptık.

Günümüz şartlarına uygun depo alanlarımızla hizmetinizdeyiz. Aynı zamanda eşyalarınız depolarda ne kadar kalırsa kalsın getirip evinizde tekrar kuruyoruz. Hem taşıma hem de depolama için gerçek manada profesyonel hizmet sunuyoruz. Eşyalarınız depolarımızda istediğiniz kadar kalabilir. Eşya miktarınız ne olursa olsun kesinlikle size yetecek kadar alanımız var. Bu sayede kesinlikle sadece kullandığınız alan kadar ödeme yapıyorsunuz. Ulusoy eşyalarınızı en iyi şekilde taşıyıp depolayacaktır.

Tam Profesyonel Hizmet

Kullandığınız alan kadar ödeme yapın. Eşyalarınızın çok az alması ya da çok fazla olması gözünüzde büyümesin. Biz sizlere sadece size özel alanlar veriyoruz. Aynı zamanda bu depolama alanlarımız sizin ihtiyacınızı karşılayacak niteliktedir. Uzman personelimiz öncesinde gelip eşyalarınızın ölçümünü yapmaktadır. Ne kadar bir alana ve odaya ihtiyacınız olduğunu belirliyoruz. Odalarımızım çeşitli boyutlardadır. Kesinlikle sizin ihtiyacınızı karşılayacak boyutlarda odalarımız mevcut. kurulumunu yapmaktayız. Sorunsuz ve gözünüzün arkada kalmayacağı depolamalar için bizimle iletişime geçin. İçinizin rahat olacağı bir hizmet için her zaman yanınızdayız. Yüksek kalitede ve ciddi depolama önlemlerimizle yanınızdayız.